loading...

باشگاه فرهنگی ورزشی توفیق

همستر کمبات چیست؟  پس از آن‌که بمب نات‌کوین ترکید و عده زیادی از افراد را در بهت و تحیر فرو برد، حالا نوبت‌ به جایگزین‌های آن رسیده است. خیلی‌ها معتقدند که بازی همستر کا

همستر کمبات چیست؟ 

پس از آن‌که بمب نات‌کوین ترکید و عده زیادی از افراد را در بهت و تحیر فرو برد، حالا نوبت‌ به جایگزین‌های آن رسیده است. خیلی‌ها معتقدند که بازی همستر کامبت و تپ سواپ جایگزین‌های جدید نات‌کوین هستند؛ اما بیشتر از همه، همستر کامبت حداقل بین کاربران ایرانی شناخته‌شده‌تر است. بازی همستر تلگرام و کاربرانش را حسابی به جنب‌و‌جوش وا داشته است؛ اما ارز دیجیتال همستر چیست؟ آیا واقعاً می‌توان از این بازی درآمد کسب کرد؟ برای جزئیات بیشتر، توفیق کلاب را همراهی کنید.

فیلم آموزش همستر کمبت

برای آشنایی با این بازی می توانید فیلم زیر را مشاهده کنید. همچنین نحوه انجام بازی و گرفتن سکه های بیشتر در فیلم زیر توضیحاتی داده شده.

نات‌کوین برای ایردراپ‌های جدید حوزه رمزارز راه تازه‌ای را هموار کرده و حالا میلیون‌‌ها کاربر در مدت‌زمان کوتاهی به جمع همراهی‌کنندگان این نوع ایردراپ‌ها پیوسته‌اند. بسیاری از این پروژه‌ها از خود نات‌کوین الهام گرفته‌اند و ایده کلی یکسانی دارند. باید گفت از آن‌جایی که پروژه‌های این سبکی اخیراً زیاد شده‌اند، برای کسب درآمد از آن‌ها تضمینی وجود ندارد.

همستر کامبت جدیدترین ترند این روزهای تلگرام و اکسپلور اینستاگرام است که کاربران ایرانی را به‌خوبی سرگرم کرده است. مسلماً رؤیای کسب درآمد از بازی‌‌های تلگرامی ایده جذابی محسوب می‌شود، آن هم برای ما ایرانی‌ها که باید با شرایط اقتصادی سخت کنار بیاییم. نات‌کوین به همه نشان داد که این ایده در عمل امکان‌پذیر است و تنها می‌توان با صرف چند دقیقه وقت در روز، به درآمد میلیونی دست یافت. این‌بار بازی همستر تلگرام آمده تا راه نات‌کوین را ادامه دهد و حتی از آن بهتر باشد.

همستر کامبت پشتوانه قدرتمندی دارد و همین سبب شده که طی مدت نسبتاً کوتاهی به رقم ۸۰ میلیون بازیکن فعال دست پیدا کند. همستر چندی پیش همکاری رسمی خود با شبکه TON را اعلام کرد و گزارش‌ها از لیست شدن همستر کوین روی بلاک‌چین TON حکایت دارند. این موضوع می‌تواند ارزش سکه‌های همستر کامبت را به‌طور ویژه‌ای افزایش دهد.

همستر کامبت به‌صورت رسمی از سوی تلگرام تأیید شده و تیک آبی این پیام‌رسان محبوب را هم برای کانال اصلی و هم برای ربات خود در اختیار دارد. جالب این‌که کانال تلگرامی همستر کامبت در مدت زمان کمی توانست به محبوب‌ترین کانال این پیام‌رسان با بیش از ۲۶ میلیون عضو تبدیل شود. ازاین‌رو، می‌توان دریافت که همستر کامبت حتی نسبت‌ به نات‌کوین هم محبوب‌تر است.

پیش‌از هرچیز ابتدا باید وارد ربات تلگرامی بازی همستر شوید. برای این کار باید لینک بازی همستر تلگرام را پیدا کنید. برای دریافت لینک بازی همستر تلگرام می‌توانید در نوار جستجوی این پیام‌رسان نام همستر را به انگلیسی بنویسید یا آن‌ را از طریق یکی از دوستان خود دریافت کنید. اگر توسط یکی از دوستان‌تان به بازی دعوت شوید، هم به شما و هم به دوست‌تان مقداری همستر کوین داده می‌شود؛ اما همستر کوین چیست؟ درواقع همستر کوین، همان سکه‌هایی است که در بازی جمع می‌کنید و احتمالاً در آینده باارزش می‌شوند.

با ورود به بازی همستر تلگرام پنل مدیریتی آن در ربات همستر در اختیارتان قرار می‌گیرد. این پنل چند بخش مختلف دارد. در صفحه اصلی همستر سکه‌ای قرار گرفته که روی آن تصویر همستر بامزه‌ای حک شده و هنگامی‌که به‌اصطلاح Level-Up می‌کنید، همستر شما هم قدرتمندتر می‌شود. با هر بار افزایش سطح همستر، تعداد همستر کوین به‌ازای هر کلیک و ظرفیت ماین این سکه افزایش خواهد یافت. در ابتدای کار برای جمع کردن سکه همستر باید روی تصویر همستر کلیک کنید تا مقداری همستر کوین دریافت کنید. در ادامه سایر بخش‌های بازی همستر تلگرام را برای شما تشریح می‌کنیم تا با آن آشنایی بیشتری پیدا کند.

در بخش Exchange همستر می‌توانید صرافی مورد نظر خود برای برداشت همستر کوین را انتخاب کنید. انتخاب صرافی یکی از تسک‌های مهم بازی همستر محسوب می‌شود که می‌توانید با انجام آن پنج هزار همستر کوین دریافت کنید. توجه داشته باشید که درحال‌حاضر برخی صرافی‌های حاضر در این بخش کاربران ایرانی را تحریم کرده‌اند و ازاین‌رو نمی‌توان به آن‌ها واریز همستر کوین را انجام داد. به‌طور کلی می‌توان گفت که صرافی Bing X در لیست ۹ صرافی موجود در این بخش، بهترین گزینه برای ایرانی‌ها محسوب می‌شود. این صرافی یکی از حامیان اصلی بازی همستر نیز محسوب می‌شود.

اگر قبلاً یکی از صرافی‌های تحریم‌شده برای ایرانی‌ها را انتخاب کرده‌اید، جای نگرانی نیست؛ صرفاً کافیست که دوباره وارد این بخش شده و صرافی خود را تغییر دهید. به‌نظر ما فعلاً این بخش اهمیتی ندارد؛ چراکه هنوز زمان لیست شدن همستر کوین فرا نرسیده و امکان برداشت برای کاربران وجود ندارد. به‌همین‌ترتیب بهتر است تا آن زمان فعلاً به ماین کردن در این بازی بپردازید و کارت‌های جدید همستر را خریداری کنید.

بخش mine

اصلی‌ترین قسمت بازی همستر تلگرام، بخش Mine است. سازندگان همستر کامبت در این قسمت نسبت‌ به سایر رقبای خود خلاقیت بیشتری به‌ خرج داده‌اند و همین سبب شده که نحوه ماین همستر کوین تا حدودی با نات‌کوین و نمونه‌های مشابه آن متفاوت باشد. همستر ده‌ها کارت را در چهار دسته متنوع در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا با خرید هرکدام از کارت‌ها، مقداری سود به‌ازای هر ساعت به‌حساب بازی همستر شما تعلق پیدا کند. با خرید کارت‌های بیشتر، میزان سود شما بیشتر شده و پس‌از مدتی می‌توانید روزانه چند میلیون سکه همستر کوین ماین کنید.

کارت‌های بخش Specials معمولاً بیشترین سود را در اختیارتان قرار می‌دهند؛ بنابراین پیشنهاد می‌کنیم که حداقل طی روزهای اول ماین همستر کوین، به کارت‌های این قسمت توجه بیشتری داشته باشید. برخی کارت‌ها در بخش‌های Legal و Markets و PR&Team سود بسیار خوبی را عایدتان می‌کنند؛ البته ابتدا باید برخی کارت‌های خاص را خریداری کنید تا قفل کارت‌هایی که سوددهی بیشتری دارند هم باز شود. منطقی‌ترین استراتژی این است که روزهای اول بازی را صرفاً‌ به خرید کارت‌های جدید و آپگرید آن‌ها اختصاص دهید تا میزان سود ساعتی بازی همستر شما افزایش پیدا کند. پس‌از مدتی دیگر نیازی نیست این کار را انجام دهید. توجه داشته باشید که حداکثر زمان برداشت سود بازی همستر، تا ۳ ساعت خواهد بود. اگر برداشت‌های شما بیش‌از ۳ ساعت با هم فاصله داشته باشند، ماین خودکار همستر کوین تا زمان برداشت متوقف می‌شود.

توجه داشته باشید که کلیک کردن در بازی همستر تلگرام حرکت منطقی نیست؛ شاید این کار طی روزهای اول برای کسب سکه بیشتر برای خرید کارت قابل‌توجیه باشد، اما با ظرفیت ماین خودکار همستر کوین، دیگر نیازی نیست که روی تصویر همستر کلیک کنید و سکه بیشتری به‌دست آورید.

همستر کامبت مدتی است که به‌صورت روزمره پنج میلیون همستر کوین به کاربران هدیه می‌دهد. شرط دریافت این هدیه، این است که ۳ کارت منتخب آن روز را خریداری کنید. معمولاً هر روز پس از عوض شدن این دسته کارت‌ها، پس‌از مدت کوتاهی لیست کارت‌های منتخب همان روز پیدا می‌شود. برای پیدا کردن لیست کارت‌های روز و دریافت پنج میلیون سکه، می‌توانید وارد یوتوب همستر کامبت شوید و آخرین کامنت‌های جدیدترین ویدیو را ببینید.

این قسمت از ربات بازی همستر هنوز راه نیفتاده؛ اما به‌زودی می‌توانید از طریق آن همستر کوین‌های خود را به توکن‌های رمزارز مانند TON تبدیل کنید. همستر کامبت تسک‌های اختصاصی ایردراپ را نیز در آینده‌ای نزدیک در دسترس قرار می‌دهد که با انجام آن‌ها همستر کوین بیشتری را دریافت می‌کنید. با عضویت در کانال رسمی همستر کامبت می‌توانید جدیدترین اخبار ایردراپ این بازی را دنبال کنید.

نحوه دعوت از دوستان

برای دعوت از دوستان برای عضویت در بازی همستر کامبت، باید به قسمت Friends بروید و لینک خود را در کلیپ‌بورد کپی کنید یا از طریق ربات مستقیماً آن‌را برای دوستان تلگرامی خود فوروارد کنید. همستر کامبت به‌ازای هرکدام از دوستان جدیدی که به این بازی دعوت می‌کنید مقداری همستر کوین می‌دهد.

بسیاری از کاربران می‌پرسند که نقشه راه ارز دیجیتال همستر چیست؟ در ادامه توضیح همه چیز در مورد همستر کمبت، باید بگوییم که سازندگان همستر اخیراً نقشه راه خود برای همستر کوین را به‌روز کرده‌اند.

براساس آن‌چه که همستر کامبت به‌صورت رسمی در وب‌سایت خود اعلام کرده، توکن‌های همستر کوین تا کم‌تر از ۲ ماه آینده قابلیت خرید و فروش خواهند داشت. با لیست شدن همستر کوین، کاربران رسماً می‌توانند مانند نات کوین تبادل این توکن را انجام دهند. پیش‌از آن نیز همستر بخش Pre-Market توکن خود را راه‌اندازی می‌کند تا درنهایت، کم‌کم لیست شدن همستر کوین در صرافی‌های معتبر را شاهد باشیم. ظاهراً بازی همستر تغییرات دیگری چون بازی‌های جدید نبرد گروهی، اسکین‌های تازه، رویدادهای جدید و موارد هیجان‌انگیز دیگری را هم در برنامه‌اش دارد.

زمان ایردراپ همستر کامبت

براساس اعلام رسمی سازندگان بازی همستر کامبت، ایردراپ این مجموعه تا چند هفته آینده در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد و به‌صورت رسمی می‌توانید توکن‌های جمع‌آوری‌شده از همستر را به کیف پول رمزارز خود منتقل کنید. توجه داشته باشید که درحال‌حاضر کلاهبرداری‌هایی با موضوع «خرید همستر کوین» و «خرید سکه همستر» صورت گرفته است. افراد سودجو با وعده‌هایی چون خرید توکن همستر، وارد حساب کاربری تلگرام شما می‌شوند و اطلاعات شخصی شما را به‌سرقت می‌برند. ازاین‌رو اخبار بازی همستر پیرامون ایردراپ آن‌ را فقط از کانال‌های رسمی این مجموعه دنبال کنید.

خرید و فروش

خرید و فروش همستر کوین هنوز شروع نشده؛ اما طی یکی دو ماه آینده می‌توانید همستر کوین خود را به صرافی که انتخاب کرده‌اید، انتقال داده و آن‌ را بفروشید. احتمالاً بسیاری از صرافی‌های ایرانی نیز این توکن را به فهرست رمزارزهای موجود اضافه می‌کنند تا به‌صورت رسمی امکان خرید و فروش توکن همستر کامبت را داشته باشید.

راهنمای گام به گام بازی همستر کامبت

اولین و ساده‌ترین روش برای دریافت توکن در بازی همستر کامبت ضربه‌زدن روی همستر ظاهرشده در صفحه گوشی است. در ابتدا، هر ضربه که روی همستر بزنید یک سکه از نوار انرژی پایین کم و به موجودی شما اضافه می‌شود. وقتی نوار انرژی خالی شد، باید مدتی صبر کنید تا پر شود و دوباره بتوانید سکه بگیرید.

Boost کردن و افزایش درآمد همستر کامبت

در قسمت پایین صفحه اول بازی، دکمه Boost را می‌بینید که می‌توانید از طریق آن درآمد سکه‌ای خود را افزایش دهید. با کلیک روی Full energy می‌توانید هر روز ۶ بار نوار انرژی را پر کنید. هر بار که از این قابلیت استفاده می‌کنید، تا یک ساعت غیر فعال می‌شود. قسمت Turbo که برای افزایش تعداد سکه‌های دریافتی در هر ضربه است، هنوز فعال نیست. این دو گزینه تقویت‌کننده‌های رایگان بازی هستند.
بازی همستر کامبت، مانند بازی نات کوین، تقویت‌کننده‌های پولی هم دارد که برای استفاده از آن‌ها باید از سکه‌های خود خرج کنید. با هر بار افزایش سطح Multitap، تعداد سکه‌های دریافتی شما در هر ضربه یک عدد اضافه می‌شود. همچنین، افزایش سطح Energy limit مقدار سکه‌های موجود در نوار انرژی را زیاد می‌کند.

همستر کامبت چیست؟ آموزش کامل Hamster Kombat

بخش‌های مختلف بازی همستر کامبت

بازی Hamster Kombat از چهار بخش اصلی تشکیل شده است که در ادامه به آنها می‌پردازیم:

بخش Exchange

در این بخش، شما می‌توانید با انتخاب یک صرافی نقش مدیرعامل آن را بر عهده بگیرید. پس از انتخاب صرافی، می‌توانید از بخش Mine صرافی خود را توسعه بدهید و درآمد روزانه از آن داشته باشید.

همستر کامبت چیست؟ آموزش کامل Hamster Kombat

بخش Mine

در این بخش، صرافی خود را در ابعاد مختلف توسعه می‌دهید. توسعه صرافی چهار قسمت دارد: قسمت Markets برای قابلیت‌های صرافی مانند تنوع ارزها و انواع ترید است؛ بخش PR&Team که مربوط به شبکه‌های اجتماعی، اینفلوئنسرها و رویدادهای مختلف کریپتویی است؛ بخش Legal که مربوط به مسائل حقوقی و دریافت مجوز از کشورهای مختلف است؛ و در نهایت بخش Specials که کارت‌های ویژه در آن است.

با خرید کارت‌های هر قسمت از طریق پرداخت توکن‌های درون بازی، می‌توانید درآمد ساعتی خود را افزایش دهید. میزان سکه دریافتی از این کارت‌ها در بخش Profit per hour نشان داده می‌شود.

همستر کامبت چیست؟ آموزش کامل Hamster Kombat

دعوت از دوستان و ریفرال

با دعوت دوستان خود به همستر کامبت، می‌توانید توکن‌های بیشتری کسب کنید. کافی است در صفحه اصلی بازی، وارد بخش Friends شوید، کد ریفرال اختصاصی خود را کپی و برای دوستانتان ارسال کنید. برای هر دعوت موفق عادی ۵۰۰۰ سکه و برای دعوت از کسانی که اکانت پرمیوم تلگرام دارند ۲۵۰۰۰ سکه دریافت می‌کنید.

همستر کامبت چیست؟ آموزش کامل Hamster Kombat

بخش Earn

در این بخش، با انجام تسک‌هایی که هر روز اضافه می‌شوند، مانند دنبال کردن کانال تلگرام و حساب توییتر همستر کامبت، می‌توانید توکن‌های اضافی دریافت کنید. علاوه بر این، همستر کامبت در قسمت Daily reward هدایای روزانه در نظر می‌گیرد که بازیکنان باید هر روز آن را چک کنند و هدیه خود را دریافت کنند. اگر این هدیه را نگیرید، از بین می‌رود و روز بعد نمی‌توانید هدیه روز قبل را برداشت کنید.

همستر کامبت چیست؟ آموزش کامل Hamster Kombat

نقشه راه و چشم‌انداز همستر کامبت

طبق نقشه راه ارائه شده، همستر کمبات در ابتدا به‌عنوان یک بازی ساده عرضه شد و به‌تدریج به‌روزرسانی‌هایی را دریافت کرد. در آینده، برنامه‌هایی نظیر ایردراپ توکن، ایجاد تیم‌های درون بازی، برگزاری رویدادها و رقابت‌های یک‌به‌یک در دستور کار قرار دارد.

همستر کامبت چیست؟ آموزش کامل Hamster Kombat

ایردراپ همستر کامبت

برنامه ایردراپ همستر کامبت شامل چهار مرحله است: مذاکره با صرافی‌ها، همکاری با مارکت میکرها، انجام همکاری‌های کلیدی با سایر مجموعه‌ها و تهیه لیستی از تسک‌ها برای شرکت در ایردراپ. سه مرحله نخست به اتمام رسیده و تنها مرحله نهایی یعنی تهیه لیست تسک‌ها باقی مانده است. انتظار می‌رود به‌زودی ایردراپ همستر کمبات برگزار شود.

همستر کامبت چیست؟ آموزش کامل Hamster Kombat

اگرچه تاریخ دقیق ایردراپ همستر کامبت هنوز اعلام نشده است، اما به‌نظر می‌رسد در آینده‌ای نزدیک شاهد این رویداد باشیم. جزئیاتی مانند نحوه توزیع توکن، قیمت هر واحد و شیوه برداشت و فروش آن نیز هنوز مشخص نیست.

سؤالات متداول

ارز همستر کامبت چیست؟

توکن همستر کمبات هنوز منتشر نشده است و این بازی در فاز اولیه است. نام نهایی توکن آن پس از انتشار در بلاک چین تون مشخص می‌شود، اما به احتمال زیاد همان همستر (Hamster) باشد.

قیمت ارز همستر کمبات چقدر است؟

بازی همستر کمبات هنوز در فاز اولیه است و انتشار توکن آن انجام نشده است. سکه‌های این بازی هنوز هیچ قیمتی ندارند، اما پس از انتشار در بلاک چین تون قیمت آن در بازار مشخص می‌شود.

آیا همستر کامبت در آیفون هم قابل اجرا است؟

بله، بازی همستر کامبت یک مینی اپلیکیشن تلگرامی است و در بستر وب تلگرام اجرا می‌شود. هر گوشی، از جمله آیفون، که امکان اجرای تلگرام را داشته باشد، بازی همستر کمبات را هم می‌تواند اجرا کند.

جمع‌بندی

در این مطلب دانستید که همستر کوین چیست و بازی همستر تلگرام چگونه کار می‌کند. این روزها کسب درآمد از فضای اینترنت و داشتن درآمد جانبی به یکی از دغدغه‌های کاربران و مخصوص مردم ایران تبدیل شده است. هرچه که باشد، در این شرایط اقتصادی حتی چند میلیون تومان درآمد بیشتر می‌تواند تأثیرگذار باشد.

نات‌کوین فرصت جذابی بود که بسیاری از افراد به‌دلیل بدبینی یا جدید بودن نات‌کوین، آن‌را از دست دادند. این‌بار اما بسیاری از کاربران به بازی همستر هجوم آورده‌اند تا بلکه جبران مافات کنند. فعلاً مشخص نیست که همستر آیا به‌اندازه نات‌کوین ارزشمند می‌شود یا خیر.

یاسر عطارباشی بازدید : 24 جمعه 18 خرداد 1403 زمان : 12:19 نظرات (0)
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 322
 • کل نظرات : 17
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 13
 • آی پی امروز : 135
 • آی پی دیروز : 229
 • بازدید امروز : 304
 • باردید دیروز : 402
 • گوگل امروز : 63
 • گوگل دیروز : 70
 • بازدید هفته : 3,127
 • بازدید ماه : 8,190
 • بازدید سال : 109,339
 • بازدید کلی : 486,910