1-زیباترین کیت قوتبال 2024: لباس سوم منچسترسیتی

بی شک یکی از زیباترین کیت های فوتبال 2024 لباس سوم منچسترسیتی برای فصل 23-24 است. لباس سوم منچسترسیتی 2024 عمدتاً تیره آبی با لوگوهای قرمز روشن و الگوی رعد و برق آبی آسمانی است. این طراحی برای بازی های خارج از خانه اروپایی عالی است زیرا دارای طرح رعد و برق و پس زمینه های صورتی نئون بر روی تاج باشگاه و لوگوی اسپانسر است.

زیباترین کیت های فوتبال 2024

2-لباس سوم آژاکس 2024

کیت سوم آژاکس 2024 یک پیراهن عمدتا مشکی است که با جزئیات نقره ای و طرح الماسی متمایز تزئین شده است. این طرح معنایی نمادین دارد و ادای احترام به بازیکنان با استعداد آکادمی جوانان آژاکس، معروف به De Toekomst است که عناصر اصلی باشگاه بوده اند. این چهارمین موردی است که باشگاه روایتی منحصر به فرد را از طریق پیراهن سوم خود به اشتراک می گذارد. تکرارهای قبلی شامل یک پیراهن مشکی و طلایی برای بزرگداشت پنجاهمین سالگرد سه گانه جام اروپا 1971-1973، یک طرح رنگارنگ که نشان دهنده علاقه هواداران به سه پرنده کوچک باب مارلی بود و یک پیراهن که فرهنگ فوتبال خیابانی آمستردام را با همکاری روزنامه دیلی نشان می داد. پیراهن سوم آدیداس آژاکس 2024 ترکیبی از پایه مشکی با الگوی آنتراسیت/خاکستری تیره و آرم خاکستری تیره است.

کیت آژاکس 23-24

3-کیت اول آث میلان 2024

یکی از زیباترین کیت های فوتبالی 2024 همین لباس اول میلان این فصل است. لباسی که کم مانده بود توسط مهدی طارمی پوشیده شود ولی این انتفال در آخرین لحظات نقل و انتقال اروپا کنسل شد. آث میلان و پوما در حالی که غول های سری آ به دنبال بازگشت از یک فصل سخت به سبک جهانی هستند، سنگ تمام گذاشته اند. راه راه های سنتی قرمز و مشکی روی کیت اول میلان 2024 ظاهر جدیدی به خود گرفته است. این راه راه ها نشانه ای از برند روسونری هستند و به معروف شدن باشگاه در بین طرفداران ورزش در سراسر جهان کمک کردند. طراحی جدید دارای یک الگوی تن به تن است که نشان دهنده انرژی پر جنب و جوش شهر، تاریخ طولانی باشگاه و نقش کلیدی آن در جامعه ای است که دائماً در حال تغییر و پیشرفت است.

کیت اول آث میلان 2024 یکی از زیباترین کیت های فوتبال 2024

4-کیت پیش مسابقه ونیزیا 2024

یکی از زیباترین کیت های فوتبال 2024 بی شک کیت پیش مسابقه ونیزیا در سری آ است. کیت پیش مسابقه ونیزیا گواهی بر خلاقیت و اصالت است. عشق ونیز به یونیفرم شیک حد و مرزی نمی شناسد. مردم می گویند که خطوط سبز، نارنجی و مشکی پیراهن، درودی از سوی باشگاه به مردم شهر است. این پیراهن توسط کاپا ساخته شده است و برای گرم کردن قبل از بازی در سری آ استفاده خواهد شد. پیراهن فوتبال پیش از بازی Kappa Venezia 23-24 توسط استودیوی طراحی مستقر در مونیخ کمپانی Bureau Borsche طراحی شده است. کیت پیش مسابقه ونیز ظاهری بسیار کلاسیک دارد که به خوبی می تواند یک پیراهن خانگی بسیار موفق بسازد. پیراهن فوتبال پیش از مسابقه  FC Venezia 23-24 ترکیبی از مشکی، نارنجی و سبز نمادین باشگاه در طرح راه راه کلاسیک است.

پیراهن فوتبال پیش از بازی کاپا ونزیا 23-24 ظاهری بسیار کلاسیک دارد که به خوبی می تواند یک پیراهن خانگی بسازد. پیراهن فوتبال پیش از مسابقه Kappa FC Venezia 23-24 ترکیبی از مشکی، نارنجی و سبز نمادین باشگاه در طرح راه راه کلاسیک است. کیت پیش مسابقه ونیز جدید 2024

5-زیباترین کیت فوتبال بوندسلیگا: کیت اول بایرن مونیخ 2024

برای اولین بار در چند دهه گذشته، پیراهن خانگی بایرن مونیخ 2024 دارای پایه سفید با آستین قرمز است. لوگوها، نوارهای کناری و یقه قرمز هستند، در حالی که نوارهای آدیداس و سرآستین‌ها سفید هستند. علاوه بر این، داخل یقه پیام “Rot & Weiß ein Leben lang” (“قرمز و سفید یک عمر طولانی”) را نشان می دهد. در واقع، باشگاه و هوادارانش این را به معنای واقعی کلمه دریافت کرده‌اند. قوانین باشگاه دارای قاعده‌ای است که لباس‌های خانگی بایرن مجاز است فقط قرمز و سفید باشد. لباس خانگی بایرن 23-24 از لباس این تیم در سال 1965 الهام گرفته شده است، زمانی که بایرن صعود خود را به دسته اول تضمین کرد.

کیت جذاب اول بایرن مونیخ 2024

6-کیت دوم یوونتوس 2024

یکی از زیباترین کیت های فوتبال 2024 سری آ کیت دوم باشگاه یوونتوس است. این کیت ادای احترام به مونته روزا، دومین کوه بلند آلپ است. مونته روزا یک توده کوهستانی بین ایتالیا و سوئیس در شرق رشته کوه های آلپ است. مونت روزا بعد از مون بلان دومین کوه مرتفع آلپ و اروپای غربی است. ادای احترام مونت روزا از طریق یک طراحی گرافیکی منحصر به فرد ایجاد شده است. از نظر رنگ های اصلی، کیت دوم یوونتوس 2023-2024  ترکیبی از پایه سفید با لوگو های مشکی است. طراحی گرافیکی آن مایل به رنگ قرمز و خاکستری است.

کیت دوم یونتوس 2024 ادای احترام به کوه مونته روزا

7- کیت اول چلسی 2024

یکی از زیباترین کیت های فوتبال چلسی و پریمیر لیگ بی شک لباس جذاب و بدن اسپانسر چلسی است. کیت بدون اسپانسر است و با طراحی جذاب می تواند به عنوان یک تیشرت جذاب در زندگی روزمره از آن استفاده کرد. پیراهن خانگی چلسی 2023-24 همچنین رنگ سفید را با آبی کلاسیک ترکیب می کند و قهرمانی این تیم در جام برندگان جام یوفا و جام اتحادیه در فصل 97-98 را جشن می گیرد. داخل یقه یک برچسب طلایی “غرور لندن” وجود دارد. از نظر الگو، پیراهن خانگی باشگاه فوتبال چلسی 2023-2024 بر اساس الگوی نایک ساخته شده است و حاشیه های سفید رنگ کناری آن را از سایر کیت های جدید نایک متمایز می کند.

زیباترین کیت پریمر لیگ: کیت اول چلسی 2024

8-کیت اول رم 2024

یکی دیگر از  زیباترین کیت های فوتبال 2024 مربوط به باشگاه رم ایتالیا است که امسال سردار آزمون را نیز به خدمت گرفته است. پیراهن اول رم برای فصل 2024 از کیت خانگی 1992-94 الهام گرفته شده است و رنگ های سنتی باشگاه یعنی قرمز و زرد را دارد. چیزی که در پیراهن خانگی آدیداس آ.اس رم 2023-24 به چشم می خورد، تاج و همچنین یقه و آستین های آن است. آدیداس از لوپتو به جای لوگوی فعلی رم استفاده می کند. هر دو سر آستین و یقه دارای جزئیات نوار زرد هستند. در پشت زیر یقه پیراهن فوتبال خانگی آدیداس رم 23-24 نشان فعلی رم قرار دارد.

سردار آزمون در رونمایی از کیت خانگی رم

9-کیت دوم رئال ماردید 2024

نوبتی هم که باشد نوبت به کیت های جذاب رئال مادرید می رسد که هر ساله در لیست زیباترین کیت های سال قرار می گیرید. کیت دوم رئال مادرید 2024 ترکیبی از پایه تیره با لوگو های سفید و زرد طلایی برای جزئیات است. رنگ تیره  به طور رسمی “جوهر افسانه” نامیده می شود، در حالی که زرد “زرد Preloved” نامیده می شود. رنگ پیراهن خارج از خانه 23-24 رئال مادرید ما را به یاد لباس سومی می اندازد که بین سال های 1999 و 2001 پوشیده شد . چیزی که به لباس آدیداس رئال مادرید 23-24 متمایز می شود، سه رنگ و یک گرافیک بی نهایت است. خطوط Tricolor 3 از قبل به رنگ زرد، فیروزه ای روشن و بنفش هستند، در حالی که گرافیک بی نهایت طرح موجی را نشان می دهد.

زیباترین کیت لالیگا لباس دوم رئال مادرید

10-کیت اول دورتموند 2024

لباس اول دورتموند 2024 عمدتاً زرد با گرافیکی متمایز در جلو است که از استادیوم خانگی باشگاه الهام گرفته شده است. پیراهن خانگی دورتموند 2023-24 دقیقاً بر اساس طرحی است که توسط طراح گرافیک تیمو آر از مارل در سال گذشته به مسابقات ارائه شده بود. تیمو اعتقاد دارد باید یک پیراهن خانگی واقعی باشد. چه چیزی یک بازی خانگی BVB را خاص می کند؟ هواداران، دیوار زرد و استادیوم.

لباس جذاب خانگی دورتموند 2024

توفیق اسپرت تولیدکننده زیباترین کیت های لباس ورزشی در ایران

توفیق اسپرت با بهره گیری از کادر مجرب و متخصص و کارگاه بروز ، سعی کرده که زیباترین کیت های لباس ورزشی را برای شما عزیزان تولید کند. برای مشاهده زیباترین لباس ورزشی کلیک کنید.