loading...

باشگاه فرهنگی ورزشی توفیق

لباس ورزشی تیمی یکی از مهم ترین چیزهایی است که باید برای یک تیم خریداری شود. از طرفی لباس ورزشی تیمی باید باکیفیت ترین حالت ممکن باشد در کنار آن هم قیمت مناسبی داشته باشد. طوری طراحی شود که همه پسند ب

لباس ورزشی تیمی یکی از مهم ترین چیزهایی است که باید برای یک تیم خریداری شود. از طرفی لباس ورزشی تیمی باید باکیفیت ترین حالت ممکن باشد در کنار آن هم قیمت مناسبی داشته باشد. طوری طراحی شود که همه پسند باشد زیرا همه ی افراد تیم باید آن را بپسندند. 

ویژگی های لباس ورزشی تیمی

لباس فوتبالیست‌ها برای آنها و طرفدارانشان قابل‌احترام و با اهمیت است. فرقی نمیکند یک تیم فوتبال چقدر محبوبیت داشته باشد. این مورد برای تیم های محلی و حتی جمعی از دوستان که برای گذراندن اوقات فراغت با هم فوتبال بازی میکنند و برای خود لباسی طراحی کرده اند هم صدق میکند. و همین موضوع تولید لباس فوتبال و چاپ لباس فوتبال را تبدیل به صنعتی بسیار پر سود گرده است.

 • پیراهن فوتبال

پیراهن رسمی که لباس فوتبال را تشکیل می‌دهد، آستین‌های کوتاه دارد، باید شماره بازیکن، نشان باشگاه، نام و نشان اسپانسر (در صورت وجود) و نشان مدرسه و غیره در صورت نیاز، مشخص شود. شماره پیراهن به بازیکن اختصاص داده می شود و از نظر تئوری اهمیت خاصی ندارد.

اگرچه در طول سال ها، تصادفاتی را می توان مشاهده کرد که در آن برخی از بهترین بازیکنان اغلب پیراهن هایی با شماره های ۷ (بکهام، رونالدو، ویلا، ریبری)، ۹ دارند  و ۱۰ (اسطوره هایی مانند مارادونا، پله و دینا) جای تعجب نیست که کودکان نیز با علاقه ای که به بازیکنان دارند بخواهند شماره خود را از آن ها تقلید کنند.

همانطور که می دانید، یکی از عناصر مهم پیراهن که یک لباس فوتبال را تشکیل می دهد، ساختار آن و نوع پارچه ای است که از آن ساخته شده است. در این مورد، تنفس راحت بسیار مهم است. برخی از لباس تیمی مدرسه فوتبال از پارچه کول مکس هوادار و کاربردی ساخته شده اند که با جذب رطوبت عالی مشخص می شود و به لطف ساختار چهار کاناله نخ پلی استر، گردش هوای آزاد را تضمین می کند.

 • شورت فوتبال

لباس تیمی مدرسه فوتبال همچنین از شورت هایی تشکیل شده است که حرکات را محدود نمی کند و اجازه حرکات آزادانه و خود به خود بدن را در طول بازی می دهد. مهم است که اندازه آن ها با ساختار و دور بدن کودکان شما مطابقت داشته باشد. خیلی شل یا خیلی سفت نباشد زیرا آن ها می توانند تمرین فوتبال را دشوار کنند و یا احساس راحتی در هنگام بازی را فراهم کنند.

بسیاری از مدل ‌های شلوارک، برای کودکان، با شورت‌ های مشبک داخلی راحت تقویت شده‌ اند که راحتی و عملکردی را که یک لباس فوتبال باید داشته باشد، افزایش می‌دهد. بسیاری از برندهای مطرح مانند نایکی و PEHA لهستانی و غیره از یک برش مشابه در قسمت پایین شورت فوتبال استفاده می کنند، یعنی یک ساق پهن تر و یک قسمت الاستیک که به خوبی به باسن می چسبد.

هنگام انتخاب شلوارک، ارزش دارد که بیشترین توجه را به سایز آن ها داشته باشید. در حالی که یک پیراهن فوتبال ممکن است کمی بزرگتر باشد، شورت فقط باید کاملا متناسب با بدن کودک شما باشد. یکی دیگر از جنبه های قابل توجه ، ظاهر و قیمت آن ها است.

 

 • جوراب فوتبال

جوراب ها جز جدایی ناپذیر کمد لباس هستند که بدون آن یک لباس فوتبال کامل نخواهد بود. جوراب های فوتبال در دو نسخه برای کودکان و بزرگسالان موجود است. معمولا ساق ها دارای یک برش آناتومیک هستند که کاملا با پا سازگار است. ترکیبی از موادی که جوراب ها از آن ساخته شده اند از سایش پا حتی در هنگام فعالیت زیاد در زمین جلوگیری می کند.

ساق ها همچنین دارای یک کاف راحت و بدون فشار در قسمت بالایی و نزدیک ساق پا هستند که از سر خوردن آن ها جلوگیری می کند و محافظ ها را در جای خود نگه می دارد. ساق بچه گانه ساختاری مشابه دارد و در چندین رنگ نیز موجود است که می تواند انتخاب مناسبی برای لباس تیمی مدرسه فوتبال باشد.

 • گتر و محافظ های مخصوص

بازیکنان حاضر در زمین همچنین باید به جوراب و محافظ هایی مجهز باشند که برای محافظت از پا ها و ساق پا در برابر ساییدگی و همچنین آسیب های جدی تر مانند ترک و شکستگی طراحی شده اند. جوراب‌ های مدرن دارای سر آستین ‌های الاستیکی هستند که آن ‌ها را همیشه در زمین نگه می‌دارد.

محافظ های ساخته شده از مواد جامد در زیر ساق ها قرار می گیرند که از بازیکن محافظت می کنند و آزادی حرکت بازیکن را محدود نمی کنند. علاوه بر این، دروازه بان باید به دستکش هایی مجهز باشد که هنگام گرفتن توپ، از دست به خوبی محافظت کند.

 • علامت گذاری کیت فوتبال

صرف نظر از برش انتخاب شده، لباس تیمی مدرسه فوتبال باید به طور مناسب علامت گذاری شوند. در آیین نامه آمده است که پیراهن باید دارای شماره بازیکن به صورت بزرگ در پشت و یک عدد کوچکتر در جلو، ترجیحا دور سینه باشد. تیشرت باید شامل نام تیم، مدرسه یا باشگاه فوتبال باشد.

راهنمای خرید لباس ورزشی تیمی

 • چاپ بادوام و با کیفیت

هر گونه چاپ روی لباس تیمی مدرسه فوتبال باید بادوام و واضح باشد تا شناسایی بازیکن مشکلی نداشته باشد حتی اگر تیشرت در طول بازی تا حدی کثیف شود. به همین دلیل می توان گفت بهترین تکنیک، چاپ سابلیمیشن است. این شامل استفاده از جوهر روی الیاف پارچه است که پس از خشک شدن به بخشی جدایی ناپذیر از تیشرت تبدیل می شود و خاصیت ارتجاعی آن را محدود نمی کند.

سابلیمیشن اجازه می دهد تا رنگ های واضح و لبه های تیز در گرافیک وجود نداشته باشد، حتی اگر دارای تعداد زیادی رنگ در آن استفاده شده باشند. کیت فوتبالی که به این شکل علامت گذاری شده است تاثیر منفی بر عمر تیشرت نخواهد داشت و چاپ آن به هیچ وجه ترک نمی خورد و از مواد جدا نمی شود.

 • زیبایی و راحتی

لباس تیمی مدرسه فوتبال که به درستی انتخاب شده اند به بازیکنان این امکان را می دهد که در طول بازی های ورزشی احساس راحتی کنند. از نظر زیبایی ظاهری، زیبا و جذاب به نظر می رسند و می توانید برای مدت طولانی بدون نیاز به تعویض آن ها، از آنها استفاده کنید. در هر صورت، ارزش این را دارد که تیم لباس های یدکی تیم فوتبال را در اختیار داشته باشد.

اگر پیراهن یا شورت شما در طول یک مبارزه شدید برای توپ در زمین آسیب دیده باشد، ممکن است لازم شود. به این ترتیب هیچ یک از بازیکنان نگران حذف شدن از بازی نخواهند بود و کل تیم می توانند روی کسب بهترین نتیجه ورزشی ممکن تمرکز کنند.

برای برخی، کیت فوتبال به معنای تیشرت و شورت فوتبال است، در حالی که برای برخی دیگر، ترکیب آن ها با جوراب فوتبال تکمیل می شود . قبل از ثبت سفارش، مطمئن شوید که چه چیزی در مجموعه کامل فوتبال گنجانده شده است. اکثر تولید کنندگان اطلاعاتی در مورد پیشنهاد کامل خود ارائه می دهند، اما شما باید مراقب باشید و توجه داشته باشید که آیا جوراب فوتبال در سفارش شما گنجانده شده است یا خیر.

چرا که می تواند بر روی قیمت نهایی تاثیر داشته باشد.

قیمت یکی از رایج ترین چالش ها هنگام جستجوی لباس ورزشی برای تیم فوتبال مدرسه است. از یک سو بهتر است که به کیفیت، دوام و حداکثر شخصی سازی اهمیت دهید، اما از سوی دیگر، بودجه بیش از حد به صورت مداوم، مشکلات پیدا کردن حامی یا نیاز به سازماندهی مشارکت در بین والدین مانع این کار می شود. اما سوالی که پیش می آید این است که چگونه این مشکل را مدیریت کنیم.

یکی از بهترین راه حل ها کنار گذاشتن برند های معروف و نام آشنا است. اغلب، شرکت های جدیدی که به تازگی وارد بازار می شوند و لباس های حرفه ای تولید می کنند، مواد بسیار با کیفیت تر و قیمت های پایین تری را به ما ارائه می دهند. علاوه بر این، تولید کنندگان جدید و کوچکتری وجود دارند که لباس تیمی مدرسه فوتبال را برای کودکان ارائه می دهند آن ها می توانند تا حد زیادی با شرایط شما سازگار شوند.

درباره راهنمای خرید ,
یاسر عطارباشی بازدید : 84 دوشنبه 20 آذر 1402 زمان : 8:41 نظرات (0)
مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 322
 • کل نظرات : 17
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 13
 • آی پی امروز : 120
 • آی پی دیروز : 229
 • بازدید امروز : 249
 • باردید دیروز : 402
 • گوگل امروز : 57
 • گوگل دیروز : 70
 • بازدید هفته : 3,072
 • بازدید ماه : 8,135
 • بازدید سال : 109,284
 • بازدید کلی : 486,855