loading...

باشگاه فرهنگی ورزشی توفیق

بالابرخانگی چیست؟ برای خرید بالابرخانگی به چه نکاتی باید توجه داشته باشیم؟ در ادامه با ما همراه باشید تا بالابرخانگی را به شما توضیح دهیم. ویژگی های بالابرخانگی  زمانی که اسم بالابر خانگی&

بالابرخانگی چیست؟ برای خرید بالابرخانگی به چه نکاتی باید توجه داشته باشیم؟ در ادامه با ما همراه باشید تا بالابرخانگی را به شما توضیح دهیم.

ویژگی های بالابرخانگی 

زمانی که اسم بالابر خانگی به میان می آید، اولین تصور، رفتن به طبقات بالا و ارتفاعات توسط یک ماشین ساده است.شاید شما جزو آن دسته از افرادی هستید که به سادگی نمی توانید با فوبیای استفاد از بالابر و رفتن به ارتفاعات آن هم با یک دستگاه ساده کنار بیایید.

اما باید گفت که همین تجهیز به ظاهر ساده، چنانچه با ویژگی های استاندارد و اصولی خود ساخته شود، حتی یک کودک کم سن یا یک فرد مسن نیز به راحتی و بدون احساس خطر یا دلشوره می تواند از آن استفاده کند.اما ویژگی های ضروری برای یک بالابر خانگی چیست؟ چه ویژگی هایی باید در آن لحاظ شود تا تمامی افراد، اعم از آن هایی که دارای فوبیای ارتفاع و استفاده از بالابر هستند نیز بتوانند با اطمنان خاطر کافی سوار آن شده و به طور روزانه از آن استفاده کنند؟

این موضوع در واقع مهم ترین دغدغه در گروه صنعتی آرینا می باشد. تیم تحقیق و توسعه در این مجموعه به طور مداوم جلساتی پیرامون بهبود ویژگی های تولید بالابر خانگی برگزار می نمایند و به طور پیوسته در این تلاش است تا رضایت کاربران را به حداکثر خود برساند.

مهم ترین دغدغه ی کاربران در ارتباط با بالابر خانگی، ایمنی آن است و ما این ضمانت را چه کتبی و چه شفاهی به شما خواهیم داد که بالابر خانگی آرینا صنعت به طور صد درصدی امتحان خود را از بابت ایمنی پس داده و در حال توسعه از بابت سایر جنبه ها و ویژگی های می باشد.

شما خرید انواع بالابر، اعم از بالابرخانگی، صنعتی، مغازه ی، فروشگاهی، رستورانی و یا ویلچر بر و بیمار بر در کنار انواع تجهیزات انبار داری نظیر استاکر برقی، دستی و استاکر نیمه برقی و همچنین انواع جک پالت های دستی، باطری، جک پالت برقی و همچنین مانیتور دار که مناسب با بودجه ی که در نظر دارید هزینه نمایید را از شرکت آتیه بالابر می توانید تهیه نمایید؛ بدون نگرانی بابت گارانتی و خدمات پس از فروش انواع بالابر و تجهیزات انبار داری. مهندسین شرکت ما برای طرح برداری از محیط مغازه و ساختمان شما جهت ساخت بالابر و یا بیمار بر و ویلچربر به مکان شما اعزام شده و پس از نقشه برداری، طراحان شرکت مناسب با محیط شما بالابر را طراحی نموده و تکنسین های زبده نصب بالابر پس از ساخت آن به محل اعزام شده و در کوتاه ترین زمان ممکن پس از ساخت بالابر را نصب نموده و شما بسته به نوع بالابر تا سال ها از خدمات پس از فروش شرکت می توانید بهره ببرید.

انواع ویژگی های بالابر خانگی

· ایمنی بالا

ایمنی بالا در تولید هر نوع بالابری من جمله بالابر خانگی اولین و مهم ترین فاکتوری است که در شرکت آتیه بالابر به آن توجه می گردد. ایمنی در تولید هر نوع بالابری مهم است و در بالابر خانگی مهم تر؛ چرا که از بالابر خانگی اغلب در منازل مسکونی استفاده می گردد کما اینکه قابلیت نصب و استفاده در رستوران و فروشگاه را دارد. به همین سبب در منزل ممکن است کودک به تنهایی استفاده نماید و یا افراد معلول و یا سالخورده که از توانایی جسمانی صد در صد بهره نمی برند استفاده نمایند و خوب بدیهی است بالابر خانگی در قیاس با بالابر صنعتی و یا ساختمانی که استفاده کنندگان از آن از تجهیزات ایمنی من جمله لباس ایمنی بهره می برند، باید ایمکن تر باشد. البته که در صورت بروز حادثه ی مانند سقوط برای بالابر، لباس ایمنی حافظ جان استفاده کنندگان نخواهد بود.

کیفیت بالابر نیز همانند سایر دستگاه های صنعتی به قطعات استفاده شده در ساخت آن وابسته است. مطلوب است بدانید قطعات استفاده شده در بالابر های آتیه بالابر از بهترین قطعات موجود در بازار می باشد و صد البته از توانایی سازندگان بالابر نیز نباید قافل شد. در کنار این ها اغلب کارخانجات تولیدی از بخشی تحت عنوان کنترل کیفیت بهره می برند که وظیفه ی سنجش نهایی دستگاه جهت روانه شدن به بازار بر عهده دارد. به جرات می توان گفت تیم کنترل کیفیت آتیه بالابر از زبده ترین و سخت گیر ترین ها در میان هم نوعان خود می باشند، چرا که سیاست شرکت بر این بوده که بالابر خروجی بدون هیچ گونه مشکل ریز و درشتی باشد و خوب بدیهی است برای رسیدن به این مهم عزیزان کنترل کیفیت نقش مهم و نهایی را بر عهده دارند.

شرکت آتیه بالابر به شما این اطمینان را می دهد که بالابر خریداری شده ی شما از بهترین قطعات ساخته شده و انواع تست های ایمنی را با موفقیت سپری کرده تا لایق نصب در مکان شما گردد.

· بهره مندی بالابر از قطعات با کیفیت

یکی از معزلاتی که اغلب بالابر های درجه 2 همرا دارند، خرابی بالابر و نیاز به تعمیر مکرر می باشد که به سبب استفاده از قطعات بی کیفیت در ساخت بالابر می باشد. هرچند که شما در ابتدای خرید آن گونه بالابر ها هزینه ی کمتری صرف می کنید اما مسلم است با مشکلات عدیده ی مواجه خواهید شد که اگر فرصت برگشت به گذشته را دارا بودید هرگز آن اشتباه را نمی کردید. چرا که هم هزینه ی تعمیر بالابر گران بوده و هم موجب فوت زمان شما می گردد که سر و کله زدن با تعمیر کار یا شرکتی که از آن بالابر را خریداری نموده اید، برای بهره مندی از خدمات پس از فروش آن ( البته اگر تقبل نمایند!) به جهت تعمیر بالابر که اغلب نیز به سبب بی کیفتی برخی قطعات، تعمیرات بعضاً دوام چندانی نداشته و با شکست مواجه می گردد؛ بخشی از مشکلات می باشد.

همانطور که در آیتم قبلی بدان اشاره کردیم، کیفیت قطعات با ایمنی بالابر در ارتباط مستقیم است و استفاده از قطعات بی کیفیت در ساخت بالابر موجب به خطر انداختن سلامت جان استفاده کنندگان می گردد. هر عاملی که موجب به خطر انداختن سلامت استفاده کنندگان از محصولات ما گردد قابل گذشت نیست. ما این اطمینان را به شما می دهیم که با کیفیت ترین محصولات از جمله بالابر با مرغوب ترین قطعات و مناسب ترین قیمت را می توانید از آتیه بالابر تهیه نمایید و نگرانی بابت خدمات پس از فروش و گارانتی بی قید و شرط نداشته باشید.

راهنمای خرید بالابرخانگی در مشهد 

· سیستم کنترل و هدایت ساده

به موجب آنکه اغلب استفاده کنندگان از بالابر خانگی عوام بوده و میان آن ها ممکن است کودک خرد سال و یا سالمندان که از توان جسمانی بالایی بر خوردار نیستند و یا افراد معلول جسمی، حرکتی که از قوای جسمانی صد در صد بهره نمی برند باشد، سیستم هدایت و کنترل بالابر خانگی باید ساده باشد؛ بدین ترتیب که با فشردن یک دکمه بالابر جا به جا شود و به پایین و یا بالا رود.

· حرکت نرم و روان بدون تنش

حرکت نرم و روان بدون شوک یکی از ویژگی های مهم بالابر، بخصوص در بالابر خانگی می باشد. چرا که در صورت حرکت همراه با شوک که عمدتاً در آغاز شروع به بالا رفتن و یا پایین رفتن و یا هنگام توقف بالابر بروز می کند موجب هراس استفاده کنندگان بالابر می گردد، که این یک پوئن منفی برای بالابر است. فوبیای استفاده از بالابر و یا آسانسور یکی از ترس های شایع می باشد که حرکت همراه با شوک و یا تنش موجب افزایش آن می گردد. حرکت همراه با شوک نه تنها در آغاز حرکت، اغلب در حین حرکت نیز در بالابر ها بی کیفیت دیده می شود. حرکت نرم و روان بالابر، آغاز حرکت و توقفی بدون تنش را در بالابرهای خانگی آتیه بالابر با مناسب ترین قیمت شاهد خواهید بود.

· کارکرد بالابر خانگی بدون صدا

از آنجایی که از بالابر خانگی در منزل استفاده می شود بدیهی است که انتظار حرکتی نرم و روان و صد البته بدون صدا از آن انتظار داشته باشیم. بالابر های خانگی به سبب سیستم کار کرد آن ها که اغلب سیستم هیدرولیک می باشد، در هنگام حرکت هیچ گونه صدایی تولید نمی کنند؛ که البته این از مزایای بالابر هیدرولیکی می باشد که در بالابر خانگی از آن انتظار می رود. حرکت بالابر همراه صدا ابداً امری طبیعی نمی باشد و بالابر خانگی که با تولید صدا به حرکت در می آید قطعاً دچار اشکال می باشد. ممکن است یا قطعات بی کیفیت و نا مرغوب بوده باشد و یا بالابر دچار ایراد مکانیکی شده است. توصیه می شود که اگر بالابرتان همراه با صدا شما را جا به جا می نماید، سریعاً نسبت به تعمیر آن اقدام نمایید و اگر خواهان خریداری بالابر با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب هستید با شماره های مندرج در سایت آتیه بالابر تماس حاصل فرمائید تا ضمن بهره مندی از نظر کارشناسان شرکت برای خرید بالابری مناسب با شرایط محیطی شما و مناسب با بودجه ی شما راهنمایی شوید و بالابری با کیفیت بالا که مختص محل شما طراحی شده با قطعات مرغوب و قیمتی مناسب بهره مند گردید.

· سیستم فرود اضطراری

سیستم فرود اظطراری نیز بخشی از تجهیزات ایمنی بالابر می باشد که به سبب اهمیت بالا و از آنجایی که یک آپشن ضروری در انواع بالابر های هیدرولیکی از جمله بالابر خانگی می باشد، بدان جداگانه پرداختیم.

در صورت بروز حوادث طبیعی از قبیل زلزله و از آنجایی که بالابر های خانگی توانایی کارکرد با برق خانگی و یا 220 ولت را دارند و نیازی به برق سه فاز و سیستم برقی جداگانه نمی باشد و با همان سیستم برق داخلی بالابر جا به جا شده و به حرکت در می آید، حوادث دیگری نظیر قطع شدن سیستم برق رسانی ساختمان امری طبیعی است. در صورت بروز حوادث این چنینی سیستمی برای بالابر های خانگی تعبیه شده تحت عنوان سیستم فرود اضطراری که به کمک آن شخص توانایی کنترل بالابر در موارد ذکر شده را دارد و می تواند با کمک سیستم یاد شده فرود آید و بالابر را ترک نماید.

· حفاظ شیشه ای مقاوم

حفاظ نیز بخشی از ملزومات ایمنی در بالابر خانگی می باشد. در بالابر خانگی عمدتاً از کابین استفاده می گردد تا هم ایمنی استفاده از آن بالا رود و هم آن که به زیبایی بالابر افزوده شود. البته برای حفظ زیبایی خانه، در بالابر های خانگی از کابین شیشه ی استفاده می گردد. جنس شیشه به گونه ی انتخاب می شود که در برابر ضربه مقاوم باشد و از خاصیت نشکن بودن بهره مند باشد. در صورت عدم استفاده از حفاظ شیشه ای، امکان بروز حادثه بسیار بالا می باشد. کودکی را تجسم کنید که خواهان جا به جایی در میان طبقات یک منزل مسکونی دوبلکس و یا تریبلکس می باشد، قطع به یقین درصد بروز حادثه در صورت نبود حفاظ شیشه ی بسیار است. بدین جهت است که استفاده از حفاظ ایمنی در بالابر خانگی الزامی می باشد.

· افزایش زیبایی خانه به سبب همگونی با دکوراسیون

از الزام نصب و استفاده از بالابر خانگی به سبب سهولت جا به جایی افراد کم توانی نظیر اشخاص مسن و معلول و یا کودکان که بگذریم؛ استفاده از بالابر در داخل منزل موجب افزایش زیبایی خانه و ایجاد فضایی شیک و لاکچری می باشد. امروزه بالابر خانگی در منازل دوبلکس و یا تریبلکس بخشی لاینفک از دکوراسیون داخلی منزل می باشد که برای افزایش زیبایی خانه انتخاب نوع و رنگ کابین و بالابر باید همگون با سایر وسایل خانه و دکوراسیون داخلی منزل باشد که سبب افزایش چهره ی لوکس منزل می گردد.

یاسر عطارباشی بازدید : 244 پنجشنبه 20 بهمن 1401 زمان : 16:11 نظرات (0)
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 287
 • کل نظرات : 17
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 13
 • آی پی امروز : 31
 • آی پی دیروز : 209
 • بازدید امروز : 252
 • باردید دیروز : 1,082
 • گوگل امروز : 9
 • گوگل دیروز : 61
 • بازدید هفته : 1,334
 • بازدید ماه : 12,206
 • بازدید سال : 72,517
 • بازدید کلی : 450,088